Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Serbia

Forum o pevačici i glumici Miley Cyrus! Uživajte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Martina
Čuo/la si za Miley
Čuo/la si za Miley
Martina


Broj poruka : 21
Datum upisa : 22.05.2010

DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem Empty
PočaljiNaslov: DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem   DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem EmptyČet Jun 03, 2010 9:27 pm

DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem Getimagez

Holivudska veteranka Debbie Reynolds koja je kao tinejdžerica u pedesetima bila na vrhuncu slave, u svojoj kolumni za jedan američki magazin upozorila je Miley Cyrus da previše žuri u svijet odraslih

Debbie, inače majka glumice Carrie Fisher - najpoznatije po ulozi princeze Leije iz 'Ratova zvijezda' - upozorila je da je Miley pod povećalom javnosti i medija, koji jedva čekaju pogrešku slavne tinejdžerice. Reynolds je uvjerena da mlada pjevačica i glumica i njezini roditelji moraju biti vrlo oprezni kako Miley ne bi završila kao mnoge posrnule teen zvijezde.

Ova iskusna holivudska glumica kaže da se Miley previše žuri odrasti i odmaknuti od svog imidža Disneyjeve slatkice, a njezin novi seksi spot 'Can't Be Tamed' izazvao je burne komentare.

'Kad sam snimala svoj prvi film, imala sam samo 16 godina, ali bila sam pod kontrolom strogih roditelja i studija koji me je štitio. Danas je sve sasvim drugačije jer se sve događa pred očima medija i javnosti željnih skandala. Stoga savjetujem Mileyinim roditeljima da je zaštite što više mogu', rekla je Debbie.

DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem Getimage2o ~ Debbie Reynolds
Nazad na vrh Ići dole
○{DevoNNe BaBy}○
MCS Admin
MCS Admin
○{DevoNNe BaBy}○


Broj poruka : 106
Datum upisa : 28.12.2009

DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem Empty
PočaljiNaslov: Re: DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem   DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem EmptyNed Jun 06, 2010 6:31 pm

Slazem se sa njom
Nazad na vrh Ići dole
 
DEBBIE REYNOLDS: Miley, nemoj žuriti s odrastanjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miley u Playboju???
» Hi Miley Fans!!!
» Hannah vs. Miley
» Miley Says Goodbye?
» Miley Says Goodbye?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus Serbia :: MILEY CYRUS :: Novosti i Zanimljivosti-
Skoči na: