Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Serbia

Forum o pevačici i glumici Miley Cyrus! Uživajte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Miley on Cover of ‘Teen Vogue’ April 2010

Ići dole 
AutorPoruka
-Miley Cyrus-
Počinješ da je pratiš
Počinješ da je pratiš
-Miley Cyrus-


Broj poruka : 87
Datum upisa : 07.03.2010

Miley on Cover of ‘Teen Vogue’ April 2010 Empty
PočaljiNaslov: Miley on Cover of ‘Teen Vogue’ April 2010   Miley on Cover of ‘Teen Vogue’ April 2010 EmptyUto Mar 09, 2010 9:17 pm

Miley says “bonjour” to Paris on the cover of Teen Vogue’s April 2010 issue, on newsstands Tuesday, March 16! Miley posed for Patrick Demarchelier in Paris, France and spoke to Teen Vogue about The Last Song with her co-star Liam Hemsworth! On her future in music: “The more I make music that doesn’t truly inspire me, the more I feel like I’m blending in with everyone else. So after this next album, I’m taking some time off.”


prevod:
Miley kaže "Bonjour" u Pariz na naslovnoj Tinejdžerski moda u aprilu 2010 tema, na kioscima utorak, 16. marta! Miley pozirali za Patrika Demarchelier u Parizu, Francuska i razgovarao sa Tinejdžeri moda Poslednja pesma o svojim ko-zvezda Lijam Hemsuorth! On je buducnost u muzici: "Više sam naprave muziku koja mene zaista ne inspiriše, više osećam kao da sam spojio u sa svima. Dakle, nakon ove sledeći album, ja sam neko vreme uzimanja isključen. "
Nazad na vrh Ići dole
 
Miley on Cover of ‘Teen Vogue’ April 2010
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bret Michaels And Miley Cyrus “Nothing To Lose” Cover Art
» Ruba o Miley
» Omg?! Sta se to desilo sa Miley?!
» 5 minuta sa miley
» Miley Says Goodbye?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus Serbia :: MILEY CYRUS :: Novosti i Zanimljivosti-
Skoči na: