Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Dobrodošao/la na forum o Miley Cyrus!!!
Registruj se i saznaj sve o ovoj predivnoj glumici i pevačici!
Miley Cyrus Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus Serbia

Forum o pevačici i glumici Miley Cyrus! Uživajte!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Miley, 'Everything Is Alright With Liam'

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Smiley
MCS Gl.Admin
MCS Gl.Admin
Smiley


Broj poruka : 851
Datum upisa : 27.12.2009
Godina : 29
Lokacija : ♥My Magic World♥

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty
PočaljiNaslov: Miley, 'Everything Is Alright With Liam'   Miley, 'Everything Is Alright With Liam' EmptyUto Jun 01, 2010 7:55 pm

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Miley-dom%20(2)

Miley Cyrus intervju sa Argentina's VIVA. Kako reagujes na los publicitet? 'Znam da ce me industrija zabave tretirati lose. To mi se desilo kada sam tek pocela sa Hannom Montanom. Problem je sto pre nego sto je bilo paparaca i nije bilo toliko razbacanih novosti kao sada na internetu. Zato sam odlucila da izbrisem svoj twitter. Ako zelim privatnost, zasto bih govorila svetu sta radim svaki minut?'

Da li pricas sa roditeljima o tome kako izdrzati slavu? 'Moj tata i ja smo veoma bliski. Zna da svi prave greske i da su one deo mog odrastanja. Ne govori mi sta da radim ili sta da ne radim. Slusa me i, ako pitam, kaze mi svoje misljenje. Ali on ima stav 'Ne zanima me' koji sam ja nasledila.'

Sada sta zelis da radis? 'U ovom trenutku, zelim da glumim. Nece uvek postojati pevanje plus gluma. Nisam vise zainteresovana za muziku. Cekajte, muzika je najbitnija stvar u mom zivotu, ali zelim da je izdvojim od drugih aktivnosti.'

Sve je u redu sa Liamom? 'Da..' Nisam te pitao o tebi i tvojoj vezi sa njim. To je zato sto u filmu vas dvoje imate strastveni poljubac koji izgleda veoma realno. 'Verujem u spontani poljubac. Ali na filmu je sve isplanirano do detalja. Snimali smo tu scenu dva dana zato sto nam je trebala svetlost izmedju 6:00 i 6:20. Kao sto je u Sparksovoj prici, ljubav je prikazana bolje nego u stvarnom zivotu. Verovala sam u bajke kada sam bila dete, ali ne vise. Imam osecanja, imam srce, ali nisam romanticna.'

Gde te tvoje srce vodi sada? 'Moje srce je u mojoj kuci na selu, u Nesvilu. Veoma sam muskobanjasta, volim da sam u prirodi, da jasem konje.. Ako ste osoba koja je zainteresovana kada cuje moju pricu, moja secanja, moju kucu, pozvani ste.'


Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Miley-dom%20(1)

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Miley-dom%20(3)

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Miley-dom%20(4)

Preuzeto sa: Miley Cyrus Fan Club Serbia
Nazad na vrh Ići dole
http://www.miley-serbia.com
○{DevoNNe BaBy}○
MCS Admin
MCS Admin
○{DevoNNe BaBy}○


Broj poruka : 106
Datum upisa : 28.12.2009

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley, 'Everything Is Alright With Liam'   Miley, 'Everything Is Alright With Liam' EmptyNed Jun 06, 2010 6:36 pm

sup su slike Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jelena
Čuo/la si za Miley
Čuo/la si za Miley



Broj poruka : 11
Datum upisa : 30.05.2010
Godina : 30

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley, 'Everything Is Alright With Liam'   Miley, 'Everything Is Alright With Liam' EmptyNed Jun 13, 2010 8:18 pm

Mocno...
Nazad na vrh Ići dole
Martina
Čuo/la si za Miley
Čuo/la si za Miley
Martina


Broj poruka : 21
Datum upisa : 22.05.2010

Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley, 'Everything Is Alright With Liam'   Miley, 'Everything Is Alright With Liam' EmptyNed Jun 13, 2010 10:37 pm

Prelijepa je na slikamaa, obožavaaam njenu kosuu..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley, 'Everything Is Alright With Liam'   Miley, 'Everything Is Alright With Liam' Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley, 'Everything Is Alright With Liam'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miley Cyrus and Demi Lovato: Dining with Liam
» Miley and Liam Engaged?
» Miley i Liam se ljube na plaži!
» Liam kupuje sokiće za Miley
» Miley Cyrus and Demi Lovato: Dining with Liam

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Miley Cyrus Serbia :: MILEY CYRUS :: Novosti i Zanimljivosti-
Skoči na: